Školní jídelna

Naše školka se může pochlubit vynikající kuchyní! Máme skvělé kuchařky, které vaří s láskou a na podávaném jídle je to znát. Náš kuchařský „dreamteam“ přivezl z Prahy, kde se každoročně koná celostátní soutěž společného stravování, Diplom za třikrát 4.místo a letos 3. místo! V obrovské konkurenci, která je na soutěži rok od roku větší a pravidla každým rokem přísnější, je toto umístění velkým úspěchem. Tímto bychom chtěli našim kuchařkám poděkovat. Je nám ctí, že pro nás a vaše děti vaří mistryně svého oboru!!!

10.listopadu 2023

Slavíme úspěchy!

Bc. Klára Badurová

Naše paní kuchařky překonaly metu 4. místa a v neustále se zvyšující konkurenci prestižní celorepublikové soutěže Nejlepší kuchařka/kuchař roku ve společném stravování si vyvařily krásné 3. místo!
Tento fenomenální úspěch našeho kuchařského týmu pociťují zejména vaše děti. "Naše holky" v kuchyni holt vaří s láskou a je to znát. Opět to máme stvrzeno i papírem - černé na bílém, tedy modré na bílém. :)
Ještě jednou gratulujeme, jsme hrdé!
Kolektiv MŠ

6.října 2022

Do třetice úspěch!

Naše paní kuchařky potřetí za sebou obhájily v neustále se zvyšující konkurenci 4.místo v prestižní celorepublikové soutěži Nejlepší kuchařka/kuchař ve veřejném stravování! Tento fenomenální úspěch našeho kuchařského týmu pociťují zejména vaše děti. "Naše holky" v kuchyni holt vaří s láskou a máme na to papír. Černé na bílém! Vlastně modré na bílém :-)